Vladimír Repka
+421 090 531 537 3
vladimir.repka@financialgroup.sk

Chcete kreditnú kartu Diners Club bezkonkurenčnou RPMN len 4,17 %?

Kreditná karta Diners Club Pure+

 • Diners úver s bezkonkurenčnou RPMN 4,17 % p.a. na prvých 12 mesiacov

  V nasledujúcich rokoch Diners úver s najvýhodnejším úrokom medzi kreditnými kartami na Slovenku len 9,9 % p.a. a s bezkonkurenčnou RPMN 8,66 %. Pre čerpanie úveru nemusíte nič robiť. Stačí kartu použiť na nákup u obchodíka alebo si previesť peniaze na bankový účet. Diners úver môžete použiť aj na vyplatenie iných nevýhodných kreditných kariet či úverov. Výšku a počet splátok si určujete sami.
 • Cestovné a úrazové poistenie do zahraničia pre Vás a všetkých Vašich spolucestujúcich

  S kartou ste na svojich cestách do zahraničia krytý poistným krytím až do výšky 6 mil. €. Poistený ste Vy aj všetci Vaši spolucestujúci, ktorí nemusia byť iba rodinní príslušníci. K dispozícii je Vám na cestách do zahraničia aj 24/7 asistenčná služba, ktorá Vám pomôže riešiť všetky nepredvídateľné udalosti v zahraničí.
 • Za každú platbu Vám vrátia odmenu až do výšky 5%

  Plaťte kartou Diners Club u obchodníkov a získate odmenu za každú platbu až do výšky 5% v podobe bodov do vernostného programu Club Rewards®. Nazbierané body si môžete vymeniť za niektorú zo širokej ponuky vyše 350 značkových odmien.
 • Medzinárodné zázemie a história už od roku 1950

  Spoločnosť Diners Club International je vynálezcom kreditnej karty. Ako vôbec PRVÁ kreditná karta na svete bola vydaná karta Diners Club a to v roku 1950. V súčasnosti sa karty Diners Club vydávajú vo viac ako 185 krajinách vo svete. Kartu môžete použiť u viac ako 39 mil. obchodníkov po celom svete hotovosť si môžete vybrať vo viac ako 1 mil. bankomatov označených logom Diners Club, Discover alebo PULSE.
*
*
*
*
 zamestanec  podnikateľ
*
*
*
*


Ponuka pre Vás
Cena – 39 € / rok (mesačne iba 3,25 €), navždy
RPMN – 4,17 % v prvom roku


Štandardné podmienky: cena – 59 € / rok, RPMN – 8,66 %

* Nebojte sa, odoslaním formulára Vám nevzniká žiadna povinnosť. Na adresu ktorú ste uviedli Vám zašleme balíček s neaktívnou kartou. V kľude domova sa rozhodnete, či si kartu budete chcieť aktivovať.

Na dovolenke sa podarilo môjmu synovi zlomiť si nohu. Bola to veľmi nepríjemná situácia ale vďka prefektnému poisteniu ku karte Diners Club prebehlo všetko úplne jednoducho. Asistenčná služba nás perfektne nainštruovala a presne sme vedeli čo robiť. Poistné plnenie prišlo do 20 dní od poistnej udalosti. Dokonca skôr ako sa mojmu synovi noha zrástla 🙂

Barbora Borekova

Len vďaka karte Diners Club som si uvedomil aký drahý kontokorent mám na svojom účte, RPMN až 21% ! Kontokorent som okamžite vyplatil Dinerskou, ktorá ma RPMN len 8,66% a ušetril som peknú kopu peňazí. Každému odporúčam aby si skontroloval akú RPMN má na svojich úveroch.

Tomáš Neubauer
DC UCG Superbrands FB

© 2017 Diners Club CS

Potrebujete pomoc?

Napíšte nám na customer.service@dinersclub.sk