Pavel Turňa
+421 917 461 749
pavel.turna@gmail.com
Požiadajte
o ňu teraz!

Kreditná karta Diners Club Pure+

Diners úver s bezkonkurenčnou RPMN 4,17 % p.a. na prvých 12 mesiacov

V nasledujúcich rokoch Diners úver s najvýhodnejším úrokom medzi kreditnými kartami na Slovenku len 9,90 % p.a. a s bezkonkurenčnou RPMN 8,66 %. Pre čerpanie úveru nemusíte nič robiť. Stačí kartu použiť na nákup u obchodníka alebo si previesť peniaze na bankový účet. Diners úver môžete použiť aj na vyplatenie iných nevýhodných kreditných kariet či úverov. Výšku a počet splátok si určujete sami.

Cestovné a úrazové poistenie do zahraničia pre Vás a všetkých Vašich spolucestujúcich

S kartou ste na svojich cestách do zahraničia krytý poistným krytím až do výšky 6 mil. €. Poistený ste Vy aj všetci Vaši spolucestujúci, ktorí nemusia byť iba rodinní príslušníci. K dispozícii je Vám na cestách do zahraničia aj 24/7 asistenčná služba, ktorá Vám pomôže riešiť všetky nepredvídateľné udalosti v zahraničí.

Za každú platbu Vám vrátia odmenu až do výšky 5%

Plaťte kartou Diners Club u obchodníkov a získate odmenu za každú platbu až do výšky 5% v podobe bodov do vernostného programu Club Rewards®. Nazbierané body si môžete vymeniť za niektorú zo širokej ponuky vyše 350 značkových odmien.

Medzinárodné zázemie a história už od roku 1950

Spoločnosť Diners Club International je vynálezcom kreditnej karty. Ako vôbec PRVÁ kreditná karta na svete bola vydaná karta Diners Club a to v roku 1950. V súčasnosti sa karty Diners Club vydávajú vo viac ako 185 krajinách vo svete. Kartu môžete použiť u viac ako 39 mil. obchodníkov po celom svete, hotovosť si môžete vybrať vo viac ako 1 mil. bankomatov označených logom Diners Club, Discover alebo PULSE.
Cena za kartu – 39,00 €/rok, navždy
(mesačne len 3,25 €)
RPMN – v prvom roku len 4,17 %
Štandardné podmienky – cena za kartu 59 €/rok, RPMN 8,66 %
Vaše údaje:
Nebojte sa, odoslaním formulára Vám nevzniká žiadna povinnosť. Na adresu, ktorú ste uviedli, Vám zašleme balíček s neaktívnou kartou. V kľude domova sa rozhodnete, či si kartu budete chcieť aktivovať
Potrebujete pomoc?
Napíšte nám na customer.service@dinersclub.sk.